Με την συγκεκριμένη θεραπεία οι παρενέργειες είναι μηδενικές. Μετά τη θεραπεία υπάρχει μικρή περίπτωση να εμφανιστεί ήπια ερυθρότητα, η οποία είναι πλήρως αναστρέψιμη και υποχωρεί μέσα σε 1-2 μέρες.
![](https://petkou.gr/wp-content/themes/petkou/assets/imgs/therapies/cometic-fillers.png)
Δερματολόγος Κορίνα Πέτκου
Με την συγκεκριμένη θεραπεία οι παρενέργειες είναι μηδενικές. Μετά τη θεραπεία υπάρχει μικρή περίπτωση να εμφανιστεί ήπια ερυθρότητα, η οποία είναι πλήρως αναστρέψιμη και υποχωρεί μέσα σε 1-2 μέρες.