Μετά τη θεραπεία μπορείτε να επιστρέψετε άμεσα στην καθημερινότητά σας. Από την πρώτη κιόλας συνεδρία το δέρμα είναι πιο νεανικό και λαμπερό. Ακόμα, μετά τη θεραπεία συνιστάται η χρήση αντηλιακής κρέμας, καθώς και η εφαρμογή αναπλαστικής κρέμας.
![](https://petkou.gr/wp-content/themes/petkou/assets/imgs/therapies/cometic-fillers.png)
Δερματολόγος Κορίνα Πέτκου
Μετά τη θεραπεία μπορείτε να επιστρέψετε άμεσα στην καθημερινότητά σας. Από την πρώτη κιόλας συνεδρία το δέρμα είναι πιο νεανικό και λαμπερό. Ακόμα, μετά τη θεραπεία συνιστάται η χρήση αντηλιακής κρέμας, καθώς και η εφαρμογή αναπλαστικής κρέμας.