Ο συνδυασμός της αναρρόφησης και μάλαξης του δέρματος με τις δύο θερμικές ενέργειες των διπολικών ραδιοσυχνοτήτων RF και του Infrared Laser έχει σαν αποτέλεσμα την γρήγορη και ανώδυνη βελτίωση του σώματος.
![](https://petkou.gr/wp-content/themes/petkou/assets/imgs/therapies/cometic-fillers.png)
Δερματολόγος Κορίνα Πέτκου
Ο συνδυασμός της αναρρόφησης και μάλαξης του δέρματος με τις δύο θερμικές ενέργειες των διπολικών ραδιοσυχνοτήτων RF και του Infrared Laser έχει σαν αποτέλεσμα την γρήγορη και ανώδυνη βελτίωση του σώματος.