Με μεγάλη επιτυχία μπορούν να συνδυαστούν με Botox, laser resurfing, peelings, facial photorejuvenation, microdermapresion. Με τον κάθε συνδυασμό, πετυχαίνουμε και κάποιο διαφορετικό αποτέλεσμα.
![](https://petkou.gr/wp-content/themes/petkou/assets/imgs/therapies/cometic-fillers.png)
Δερματολόγος Κορίνα Πέτκου
Με μεγάλη επιτυχία μπορούν να συνδυαστούν με Botox, laser resurfing, peelings, facial photorejuvenation, microdermapresion. Με τον κάθε συνδυασμό, πετυχαίνουμε και κάποιο διαφορετικό αποτέλεσμα.