Όχι, είναι μια πολύ καλά ανεκτή θεραπεία και δεν απαιτεί κάποια προετοιμασία. Κατά τη διάρκεια της εφαρμόζουμε μια αναισθητική κρέμα ή γίνεται τοπική αναισθησία για να εξαλείψουμε και το παραμικρό τσούξιμο.
![](https://petkou.gr/wp-content/themes/petkou/assets/imgs/therapies/cometic-fillers.png)
Δερματολόγος Κορίνα Πέτκου
Όχι, είναι μια πολύ καλά ανεκτή θεραπεία και δεν απαιτεί κάποια προετοιμασία. Κατά τη διάρκεια της εφαρμόζουμε μια αναισθητική κρέμα ή γίνεται τοπική αναισθησία για να εξαλείψουμε και το παραμικρό τσούξιμο.